čen 27

Pohádkový les 2019

Autor: Bc. Petr Grossmann
Pohádkový les

Ke konci školního roku patří na naší škole pohádkový les. I letos se této akce chopili statní deváťáci. Pro své spolužáky si přichystali zajímavé úkoly a kvízy. Tradiční i netradiční cestou se všichni dostali do cíle, kde na každé družstvo čekala drobná odměna.

čen 26 Doposud nekomentováno.

Soutěž srdcem spolu

Autor: Mgr. Romana Prokopová
McDonlads - "Srdcem spolu"

Soutěž srdcem spolu

čen 25 Doposud nekomentováno.

Vybíjená Bytřec

Autor: Mgr. Žaneta Fieberová
Vybíjená Bystřec

Naši žáci se zúčastnili posledního sportovního utkání v roce. Zavítali k našim nedalekým sousedům na turnaj ve vybíjené. Po dramatických bojích však zústali bez medaile. Své si však vybojovali již dříve. Vybíjená tak spolu s atletikou patří k nejúspěšnějším sportům na škole.

čen 24

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Pila Petr

čen 20

PŘEDÁVÁNÍ ŠTAFETY

Štafeta 2019

Odpoledne plné emocí proběhlo 20. 6. 2019 na obecním úřadě ve Výprachticích. Žáci deváté třídy a budoucí prvňáčci si připravili společné vystoupení. Vzpomínalo se, recitovalo se, zpívalo se…Naši deváťáci předali symbolickou štafetu budoucím prvňáčkům.

čen 19 Doposud nekomentováno.

Šestá třída na výletě v Milovicích

Autor: Mgr. Lucie Jindrová

Ve středu 19. 6. jsme se vydali na dalekou cestu do Milovic. Přestupovali jsme snad tisíckrát, ale vidina zábavního parku Mirakulum nás hnala kupředu.

čen 12

Sběr papíru

Sběr papíru

Čtrnácté kolo sběru papíru je ve finále. Žáci, rodiče a obyvatelé obce nashromáždili 7tun papíru. A komu vděčíme za tuto povedenou akci? Našim maminkám ze SRPDŠ. Finanční výtěžek si žáci užívají plnými doušky... Přestávky na druhém stupni ovládl hokej.

čen 07

SVĚT TECHNIKY V OSTRAVĚ

Svět techniky v Ostravě

SVĚT TECHNIKY V OSTRAVĚ

čen 07

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ

Divadlo a Zoo Brno

Pro prvostupňové žáky z Výprachtic a Horních Heřmanic jsme připravili zajímavý a nezapomenutelný výlet do Brna. Nejprve nás čekala návštěva Janáčkova divadla. Zcela nás pohltilo třpytem, leskem, velikostí, atmosférou. Balet, který jsme viděli poprvé, byl velkou neznámou.

čen 04 Doposud nekomentováno.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Autor: Mgr. Hana Katzerová