Štítky:

Investiční projekty ve škole

Autor: Mgr. Jiří Formánek

Investiční projekty ve škole

zář 17 Doposud nekomentováno.

Nejlepší v okrese

Autor: Bc. Petr Grossmann
Vítězné družstvo chlapců

Také v letošním školním roce navázali naši žáci na úspěchy v atletických soutěžích. Pro žáky druhého stupně je organizován atletický čtyřboj. Naši školu reprezentovali žáci a žákyně šesté a sedmé třídy. I v tomto klání ukázali naši žáci svoji sílu. V každé kategorii byla veliká konkurence.

zář 16

Výtvarná soutěž - lidová řemesla

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová
Výtvarná soutěž

čen 27

Pohádkový les 2019

Autor: Bc. Petr Grossmann
Pohádkový les

Ke konci školního roku patří na naší škole pohádkový les. I letos se této akce chopili statní deváťáci. Pro své spolužáky si přichystali zajímavé úkoly a kvízy. Tradiční i netradiční cestou se všichni dostali do cíle, kde na každé družstvo čekala drobná odměna.

čen 26 Doposud nekomentováno.

Soutěž srdcem spolu

Autor: Mgr. Romana Prokopová
McDonlads - "Srdcem spolu"

Soutěž srdcem spolu

čen 25 Doposud nekomentováno.

Vybíjená Bytřec

Autor: Mgr. Žaneta Fieberová
Vybíjená Bystřec

Naši žáci se zúčastnili posledního sportovního utkání v roce. Zavítali k našim nedalekým sousedům na turnaj ve vybíjené. Po dramatických bojích však zústali bez medaile. Své si však vybojovali již dříve. Vybíjená tak spolu s atletikou patří k nejúspěšnějším sportům na škole.

čen 20

PŘEDÁVÁNÍ ŠTAFETY

Štafeta 2019

Odpoledne plné emocí proběhlo 20. 6. 2019 na obecním úřadě ve Výprachticích. Žáci deváté třídy a budoucí prvňáčci si připravili společné vystoupení. Vzpomínalo se, recitovalo se, zpívalo se…Naši deváťáci předali symbolickou štafetu budoucím prvňáčkům.

čen 17
čen 12

Sběr papíru

Sběr papíru

Čtrnácté kolo sběru papíru je ve finále. Žáci, rodiče a obyvatelé obce nashromáždili 7tun papíru. A komu vděčíme za tuto povedenou akci? Našim maminkám ze SRPDŠ. Finanční výtěžek si žáci užívají plnými doušky... Přestávky na druhém stupni ovládl hokej.

čen 07

SVĚT TECHNIKY V OSTRAVĚ