Štítky:

čen 28

Pohádkový les

Pohádkový les 2018

I letošní deváťáci si připravili krásné dopoledne pro své spolužáky. Zajímavou trať doplnili o neotřelé úkoly. Pohádkový les se moc vydařil a deváťáci ukázali, že jsou výborně připraveni na další životní etapu. Děkujeme.

čen 04

Video z Francie

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z poznávací cesty po Francii. Video má 14 minut a je pojaté stylem vyprávění o tom, co Kuba a pan učitel viděli.

dub 24

Štafetový pohár

V úterý 24. dubna 2018 jsme s vybranými žáky I. stupně vyrazili na Štafetový pohár do Ústí nad Orlicí. Na tento závod jsme se poctivě v hodinách tělesné výchovy připravovali a trénovali.

bře 09 Doposud nekomentováno.

XI. ročník soutěže Festival vědy a techniky

Vítěz ceny děkana

Cena děkana FCHT Pardubice na ZŠ J. Pravečka Výprachtice

čen 22

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické" kolečko

Koloběžkyáda 2017

I letos společnými silami zorganizovala základní a mateřská škola pro svoje žáčky koloběžkyádu.  Čtvrteční odpoledne se na dětském hřišti sešlo 16 žáčků, kteří se snažili vybojovat na náročné trati nejrychlejší čas. Některé souboje byly velmi těsné.

čen 14

Poděkování za vzorné děti

Datum: 22. 6. 2017 14:16:37 Předmět: poděkování

čen 06 1 komentář

Nejlepší výrobek v Pardubickém kraji

Nejlepší výrobek v kraji

Soutěž „O nejlepší výrobek“

kvě 24 Doposud nekomentováno.

Atletické závody v Lanškrouně

Naši závodníci

Vybraní žáci prvního stupně včera bojovali o své první atletické medaile. A vůbec se v těžké konkurenci neztratili. Celkem posbírali 4 cenné kovy. Svoji kategorii ve sprintu vyhrál Šimon Heger a ve skoku skončil na třetím místě.

led 13 Doposud nekomentováno.

Elektrotechnické stavebnice Merkur

Mezi významné partnery naší školy patří firma žamberecká firma Bühler. Podporuje rozvoj technického vzdělávání našich žáků. V rámci spolupráce jsme 11. ledna podepsali smlouvu o dlouhodobé zápůjčce šesti sad elektrotechnických stavebnic Merkur v celkové hodnotě 28 000 Kč.

pro 16

Exkurze do VIDA Brno

Zábavní park Vida

V předvánočním čase se vydali žáci naší školy do Vida centra v Brně. Vida centrum je zábavní vědecký park určený téměř pro všechny věkové kategorie. Naši žáci se zúčastnili několika programů. Vyzkoušeli si barevnou chemii, příběh Země a další. Video z akce si můžete prohlédnout zde.