čen 25 Doposud nekomentováno.

Vybíjená Bytřec

Autor: Mgr. Žaneta Fieberová
Vybíjená Bystřec

Naši žáci se zúčastnili posledního sportovního utkání v roce. Zavítali k našim nedalekým sousedům na turnaj ve vybíjené. Po dramatických bojích však zústali bez medaile. Své si však vybojovali již dříve. Vybíjená tak spolu s atletikou patří k nejúspěšnějším sportům na škole.

čen 24

Autor: Mgr. Jiří Formánek
Pila Petr

čen 20

PŘEDÁVÁNÍ ŠTAFETY

Štafeta 2019

Odpoledne plné emocí proběhlo 20. 6. 2019 na obecním úřadě ve Výprachticích. Žáci deváté třídy a budoucí prvňáčci si připravili společné vystoupení. Vzpomínalo se, recitovalo se, zpívalo se…Naši deváťáci předali symbolickou štafetu budoucím prvňáčkům.

čen 12

Sběr papíru

Sběr papíru

Čtrnácté kolo sběru papíru je ve finále. Žáci, rodiče a obyvatelé obce nashromáždili 7tun papíru. A komu vděčíme za tuto povedenou akci? Našim maminkám ze SRPDŠ. Finanční výtěžek si žáci užívají plnými doušky... Přestávky na druhém stupni ovládl hokej.

čen 07

SVĚT TECHNIKY V OSTRAVĚ

Svět techniky v Ostravě

SVĚT TECHNIKY V OSTRAVĚ

čen 07

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ

Divadlo a Zoo Brno

Pro prvostupňové žáky z Výprachtic a Horních Heřmanic jsme připravili zajímavý a nezapomenutelný výlet do Brna. Nejprve nás čekala návštěva Janáčkova divadla. Zcela nás pohltilo třpytem, leskem, velikostí, atmosférou. Balet, který jsme viděli poprvé, byl velkou neznámou.

čen 04 Doposud nekomentováno.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Autor: Mgr. Hana Katzerová
Dopravní hřiště 2019

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

kvě 30

Besídka ke Dni rodiny 2019

Autor: Mgr. Lucie Jindrová
Besídka 2019

I v letošním roce se konala již tradiční besídka ke Dni rodiny. Dnem D se stal čtvrtek 30. 5. 2019. Hodiny a hodiny vymýšlení, příprav a tréninku se vyplatily. Každá třída, družina či zájmová skupina (roztleskávačky, mažoretky, taneční kroužek) ze sebe vydala maximum.

kvě 29

Atletické přebory - Lanškroun

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová, Zuzana Pfeiferová
Atletické přebory Lanškroun

Ve středu 29. 5. 2019 jsme byli s dětmi z I. stupně pozváni na Atletické přebory na Stadion Romana Šebrleho do Lanškrouna. Vybráno bylo 24 nejlepších atletů ze všech pěti tříd.

kvě 29

TECHNOhrátky