Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality

Aktuality


Štítky:
Novější 1 3 7 14 20
lis 26

Vánoční jarmark 2022

Autor: Mgr. Grossmann Petr
Vánoční jarmark 2022

Vánoční jarmark se opět vrátil do prostor školy. Pokud jsme chtěli navázat na minulou tradici, ta jsme nemohli začít lépe. Děti byly na výrobu vánoční dekorací hodně natěšené. V první den se vrhly do práce s takovou chutí, že někteří stihly práci naplánovanou na dva dny.


Více
lis 25

Florbal žáků 6. a 7. tříd

Autor: Mgr. Grossmann Petr
Florbal mladších žáků

Mladší žáci se představili opět ve florbalu a také to bylo v hale v Červené Vodě. Tentokrát se okrsku zúčastnila jen čtyři družstva. Po vítězství nad domácím týmem a porážce od Králík a Jablonného nám zbyl boj o třetí místo.


Více
lis 23

Florbal žáků 8. a 9. tříd

Autor: Mgr. Grossmann Petr

Po dvouleté pauze se mohou opět konat sportovní soutěže žáků základních škol. V letošním roce jsme začali florbalem starší kategorie. V krásném prostředí červenovodské haly jsme mohli odehrát šest utkání. Proti hráčům z Jablonného, Králík a Letohradu neměli naši hráči velké šance.


Více
lis 01

Sázení stromků

Dobrý den, zítra půjdou ve spolupráci s obcí žáci 8. a 9. třídy sázet stromky. Oběd mají žáci ve škole v 11.30. ve 12.00 je společný odjezd. Konec je naplánovaný na 14.50. S sebou pevnou obuv, pracovní oděv, rukavice, pití.


Více
říj 06

Putování za vodou a pramenem Moravské Sázavy

Autor: Mgr. Petr Grossmann, foto Zuzana Pfeiferová
Pramen Moravské Sázavy

S žáky 6. třídy jsme počátkem října vyrazili na přírodovědnou procházku po stopách vody a za pramenem Moravské Sázavy. Za slušného počasí a v plné polní jsme vyrazili na hřeben Bukové hory hledat pramen Moravské Sázavy, která protéká i naší obcí.


Více
zář 15

Beseda s autory literatury faktu

Autor: Mgr. Jiří Formánek

Beseda s autory literatury faktuV nedalekém městě Letohrad proběhl již XXXI. ročník udělování regionálních amezinárodních cen Egona Ervína Kische. Součástí tohoto setkání předních autorůliteratury faktu jsou i besedy pro žáky. Jedna z těchto besed se uskutečnila na ZŠJindřicha Pravečka Výprachtice.


Více
zář 09

Taneční vystoupení v Lanškrouně

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová

Taneční vystoupení v Lanškrouně


Více
zář 08

Nový konvektomat

Nový konvektomatV srpnu jsme v naší školní kuchyni instalovali nový konvektomat. Znalci problematikyoznačují jeho vynález a zavedení do profesionální gastronomie jako začátek novééry. Umožňuje tepelnou přípravu pomocí horké páry nebo libovolnou kombinacivzduchu a páry.


Více
zář 07

TECHNOhrátky

Autor: Mgr. Alena Machová, Mgr. Jiří Formánek


Více
zář 01
Novější 1 3 7 14 20