pro 03 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu starší žákyně

Po roční pauze se i starší žákyně vydaly do Jablonného změřit své florbalové dovednosti s ostatními. Na turnaj se přihlásilo celkem pět družstev. Na naše hráčky tedy čekaly čtyři těžké zápasy. Hned první důkladně prověřil připravenost našeho družstva.

pro 01 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu starší žáci

Starší žáci pod vedením paní učitelky Evy Mrázové zavítali do Jablonného na tradiční turnaj ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo šest družstev rozlosovaných do dvou skupin. Naši chlapci se postupně utkali s domácími a týmem z Králik. Vylosovaná skupina velmi silná.

lis 19

Okrskové kolo ve florbalu mladší žákyně

Florbalový tým dívek

I tým dívek zavítal na okrskové kolo do Jablonného. Oslabeni o nemocnou brankářku se dívky statečně praly o každý míček. V brance se tak poprvé objevila Veronika Marková. Dívky v sedmi se postavily v prvním zápase Jablonnému, které mělo ve svém týmu šestnáct hráček.

lis 12 Doposud nekomentováno.

Florbalová sezóna začala

Florbalový tým

Dívčí tým prvního stupně "Děvčice" zavítaly do Ústí nad Orlicí k prvnímu kolu turnaje ve florbalu. Jedná se o turnaj Think Blue cup. Osm našich dívek se v pěti zápasech pralo o možnost pokračovat v turnaji na krajské palubovce.