Štítky:

čen 04 Doposud nekomentováno.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Autor: Mgr. Hana Katzerová
Dopravní hřiště 2019

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

kvě 30

Besídka ke Dni rodiny 2019

Autor: Mgr. Lucie Jindrová
Besídka 2019

I v letošním roce se konala již tradiční besídka ke Dni rodiny. Dnem D se stal čtvrtek 30. 5. 2019. Hodiny a hodiny vymýšlení, příprav a tréninku se vyplatily. Každá třída, družina či zájmová skupina (roztleskávačky, mažoretky, taneční kroužek) ze sebe vydala maximum.

kvě 29

Atletické přebory - Lanškroun

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová, Zuzana Pfeiferová
Atletické přebory Lanškroun

Ve středu 29. 5. 2019 jsme byli s dětmi z I. stupně pozváni na Atletické přebory na Stadion Romana Šebrleho do Lanškrouna. Vybráno bylo 24 nejlepších atletů ze všech pěti tříd.

kvě 20

ŠTAFETOVÝ POHÁR – KRAJSKÉ KOLO

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Štafetový pohár

Naše malá škola, která má pouze 125 žáků, se opět neztratila. Ve štafetách jsme bojovali jako lvi. Konkurence byla veliká, proto jsme na „bednu“ nedosáhli. Obrovská gratulace patří Šimonu Hegerovi, který v doplňkové disciplíně – skoku z místa „bral zlato“. Výkonem 217 cm patří k nejlepším v kraji.

kvě 16 Doposud nekomentováno.

Soutěž Microtela

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová

V listopadu tohoto školního roku byl vyhlášen 2. ročník vědeckotechnické soutěže Microtela, jež vyvrcholila ve čtvrtek 16. 5. 2019 v prostorách Multifunkčního centra L´ART v Lanškrouně. Soutěž měla 4 kategorie: Fischertechnik, Projekty, Micro:bit 1 a Micro:bit 2.

kvě 16

Technohrátky Lanškroun

Autor: Bc. Petr Grossmann
Technohrátky Lanškroun

Žáci osmé třídy se zúčastnili dalšího zastavení v programu Technohrátky. Tentokráte se podívali do Lanškrouna na SOŠ a SOU. Seznámili se s obory elektro a také s učebním oborem knihař, kosmetička a kadeřnice. Prezentace oborů elektra byla poměrně náročná až složitá.

kvě 13 Doposud nekomentováno.

Cyklistický kurz

Autor: text Mgr. Michal Moravec, foto Iveta Krátká