Štítky:

bře 02

Soutěž T-Profi

T-Profi

T-Profi je soutěž společných týmů z V. tříd ZŠ, 2. ročníků SŠ a firem. Družstvo tvoří tři žáci ze základní školy a tři studenti střední školy. Kapitánem je zástupce firmy. Náš tým opět podpořila firma Bühler Žamberk. Zadání práce, sestrojit model tlakové nádoby, jsme splnili.

bře 01

TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky 2022

Autor: Mgr. Jiří Formánek

TECHNOhrátky a ZDRAVOhrátky bilancovaly rok 2022 a ocenily nejlepší žáky v kreativních soutěžích.

úno 27

Lyžařský kurz druhého stupně

Autor: Mgr. Romana Prokopová
Lyžařský kurz druhého stupně

úno 23

Karneval 2023

Autor: Mgr. Jana Petr

Ve čtvrtek 23. 2. se v první třídě uskutečnil dětmi dlouho očekávaný KARNEVAL. Žáci přišli v krásných a originálních kostýmech. Naučili jsme se karnevalovou písničku, zopakovali si písmenka při skládání slov spojených s karnevalem a také jsme s touto tématikou spojili počítání.

úno 16

Horská služba

Autor: Mgr. Romana Prokopová

V rámci lyžařského výcviku jsme s žáky navštívili Horskou službu v okrsku Čenkovice, který náleží do oblasti Orlických hor. Přivítal nás pan Petr Pouk. Seznámil děti s náročnou a zajímavou prací. Členové Horské služby musí být zdatní lyžaři s dobrou fyzickou kondicí.

úno 13
úno 10

Muzikoterapie

Autor: Mgr. Jana Petr
muzikoterapie

V pátek 10. 2. do naší školy přijela paní muzikoterapeutka a speciální pedagožka Mgr. Lenka Hradecká s Indiánským příběhem. Z žáků se tak na hodinu stali opravdoví indiáni, a měli tak možnost za pomocí rytmických cvičení a písně přivolat déšť, oslavit jeho příchod a poděkovat za něj.