Štítky:

lis 13

Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová
Vystoupení žáků 1. stupně na „Setkání seniorů z Výprachtic“

lis 12

TECHNÉ 2022

Autor: Mgr. Blanka Štraufová, DiS.
Techné 2022

TECHNÉ 2022 – 12. 11. 2022

lis 03

Autor: Mgr. Michal Moravec
Halloween 2022

lis 01

Sázení stromků

Dobrý den, zítra půjdou ve spolupráci s obcí žáci 8. a 9. třídy sázet stromky. Oběd mají žáci ve škole v 11.30. ve 12.00 je společný odjezd. Konec je naplánovaný na 14.50. S sebou pevnou obuv, pracovní oděv, rukavice, pití.

říj 06

Putování za vodou a pramenem Moravské Sázavy

Autor: Mgr. Petr Grossmann, foto Zuzana Pfeiferová
Pramen Moravské Sázavy

S žáky 6. třídy jsme počátkem října vyrazili na přírodovědnou procházku po stopách vody a za pramenem Moravské Sázavy. Za slušného počasí a v plné polní jsme vyrazili na hřeben Bukové hory hledat pramen Moravské Sázavy, která protéká i naší obcí.

zář 15

Beseda s autory literatury faktu

Autor: Mgr. Jiří Formánek

Beseda s autory literatury faktuV nedalekém městě Letohrad proběhl již XXXI. ročník udělování regionálních amezinárodních cen Egona Ervína Kische. Součástí tohoto setkání předních autorůliteratury faktu jsou i besedy pro žáky. Jedna z těchto besed se uskutečnila na ZŠJindřicha Pravečka Výprachtice.

zář 09

Taneční vystoupení v Lanškrouně

Autor: Mgr. Žaneta Fiebigerová

Taneční vystoupení v Lanškrouně

zář 08

Nový konvektomat

Nový konvektomatV srpnu jsme v naší školní kuchyni instalovali nový konvektomat. Znalci problematikyoznačují jeho vynález a zavedení do profesionální gastronomie jako začátek novééry. Umožňuje tepelnou přípravu pomocí horké páry nebo libovolnou kombinacivzduchu a páry.

zář 07

TECHNOhrátky