Úvod > Aktuality > Florbalová sezóna začala

Florbalová sezóna začala

12.11.2015

Dívčí tým prvního stupně "Děvčice" zavítaly do Ústí nad Orlicí k prvnímu kolu turnaje ve florbalu. Jedná se o turnaj Think Blue cup. Osm našich dívek se v pěti zápasech pralo o možnost pokračovat v turnaji na krajské palubovce. Po neuvěřitelném nasazení, výborném útoku a skvělé obraně se jim to povedlo. Nejprve se rychle vypořádaly s týmem z Klášterce v poměru 5:0. Následně porazily Florbal tým vysoké Mýto 3:2.  Líšnici a tým Chocně porazily shodně 3:0. Naše družstvo se mohlo opřít o skvělou střelbu Káji, která dala devět branek a precizní obranou v provedení Natálky Urlichové. Obě patřily k ozdobám turnaje.  Ostatní členky družstva se také nenechaly zahanbit a pro svůj tým makaly na sto procent. Tu radost z výhry a jiskru v očích jim mohl závidět celý svět. Tak holky vzhůru do kraje a ať vám to vydrží.

Vítězný tým tvořily:

Zuzka Mertová, Eliška Kuttichová, Sára Holubcová, Míša Indrová, Natálka Netušilová Kája Grossmannová, Natálka Urlichová, Viktorka Štefanová