Úvod > Aktuality > Slavnostní zakončení školního roku 2015/2016

Slavnostní zakončení školního roku 2015/2016

30.6.2016

Poslední den školního roku je vždy slavnostní událost. I letos jsme se všichni sešli v tělocvičně, abychom zhodnotili uplynulý školní rok. Ohodnoceni byli žáci, kteří se výrazně zapojili do různých akcí školy či SRPDŠ nebo úspěšně reprezentovali školu na soutěžích. Oceněn byl i "Skokan roku". V letošním  roce se jím stal Honza Koubek. Z oceněných žáků bych rád zmínil Jonáše Junka, Lucii Grossmannovou, Radima Skalu, Ondru Chaloupka, Sabinu Hubálkovou a Terezu Grossmannovou. Zvláštní ocenění patří i deváté třídě, za přípravu akcí, které během roku zorganizovali pro své mladší spolužáky.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na úspěšném zvládnutí školního roku. Zvláště těm, kteří se ve svém volném čase věnují činnostem s dětmi, vytvářejí pro ně lepší podmínky a pozvedají prestiž školy. Díky za vaši práci a obětavost.

Všem přejeme krásné prázdniny!