Úvod > Aktuality > Technohrátky Letohrad

Technohrátky Letohrad

19.10.2016

Letos již podruhé vyrazili žáci a žákyně osmé a deváté třídy na Technohrádky. Tentokráte nás uvítala Střední průmyslová škola Letohrad. Po úvodním slovu organizátorů a hostů se žáci rozešli na stanoviště, kde plnili úkoly týkající se stavebnictví, geodézie a řemesel. Postupně žáci navštívili stanoviště pozemních staveb, architektury, geodézie. Po přesunu do budov učiliště postupně všichni účastníci prošli elektrikářskou dílnou, kde si mohli spájet jednoduché blikátko, nástrojařskou dílnou, kde měli za úkol sestavit káču. Poslední zastavení na naše žáky čekalo v dílně zámečnické. Zde si mohli vyrazit svůj vlastní přívěšek na klíče. Ze všech úkolů sbírali žáci body, které rozhodovaly o celkovém umístění zúčastněných škol. Opět si naši žáci a žákyně nevedli vůbec špatně. Obsadili krásné druhé místo a zopakovali tak umístění z Ústí nad Orlicí. Opět blahopřejeme!!

Tecnohrátky 2016  Tecnohrátky 2016  Tecnohrátky 2016  Tecnohrátky 2016  Tecnohrátky 2016  Tecnohrátky 2016Tecnohrátky 2016  Tecnohrátky 2016 Tecnohrátky 2016