Úvod > Aktuality > Adaptační kurz 6. třídy

Datum ukončení:
19.12.2014

OHLEDNUTÍ ZA ADAPTAČNÍM KURZEM ŠESŤÁKŮ

Prázdniny uběhly rychle jako voda a máme tu opět nový školní rok. V šesté třídě nám vznikl nový kolektiv, protože se k nám přidaly nové děti z Horních Heřmanic, a tak jsme se vydali  na adaptační kurz, který se uskutečnil v září v lanovém centru Proud v Olomouci.

A co jsme tam vlastně dělali? Náš tým měl za úkol dobýt vrchol K2, a tak jsme společně chodili úzkými stezkami, pohybovali jsme se po ledových krách, postavili jsme si stan v základním táboře a samozřejmě jsme si vylezli i do výšek, kde si každý vybral a statečně zdolal nějakou tu překážku. Poté už nám zbývalo jen pár metrů k dobytí vrcholu a k pomyslnému zapíchnutí naší vlajky. I tento úkol jsme společně zvládli. Troufám si říct, že jsme z kurzu odjížděli s dobrými pocity a milými vzpomínkami.

foto zde nebo ve fotogalerii