Drobečková navigace

Úvod > HISTORIE > Ředitelé školy

Ředitelé výprachtické školy

1.   František Václav Černohous 30. 11. 1905

2.   Karel Otakar Hubálek 01. 12. 1905 – 30. 07. 1919

3.   Petr Hubálek 01. 08. 1919 – 30. 09. 1920

4.   Adolf Tušla 01. 10. 1920 – 20. 08. 1921

5.   Jan Setínský 21. 08. 1921 – 30. 08. 1924

6.   Bohuslav Gebauer 01. 09. 1924 – 30. 06. 1936

7.   Jan Chládek 01. 07. 1936 – 1938

8.   Karl Fischer 1938 – 1943

9.   Jaroslav Tušla 01. 03. 1943 – 31. 07. 1972

10. Jindřich Beran 01. 08. 1972 – 30. 08. 1991

11. Miloslav Drexler 01. 09. 1991 – 30. 06. 1996

12. Miroslav Techlovský 01. 07. 1996 – 31. 08. 1997

13. Dana Formánková 01. 09. 1997 – 31. 08. 2002

14. Petr Fiebiger 01. 11. 2002 - 03. 03. 2010

15. Hana Chládková 01. 08. 2010