Úvod > Aktuality

lis 21

Návštěva z SŠ a SOU Žamberk

Prezentace SŠ a SOU Žamberk

Dne 21. listopadu navštívili žáky 8. a 9. tříd zástupci SŠ a SOU řemesel a služeb ze Žamberka. Informovali je o možnostech studia. Pro žáky si přivezli materiál, a tak si podle instrukcí a za dohledu studentek této školy namíchali nápoje a vymodelovali ozdoby z marcipánu.

lis 20 Doposud nekomentováno.
lis 16
lis 15

Slavnost slabikáře

Prvňáčci mají za sebou první velkou zkoušku. Dokázali, že se naučili tolik, že mohou s radostí nejen listovat ve slabikáři, ale i v něm číst. Tak ať vás to čtení moc baví!!!!

lis 01

Družina u strašidel

Družina a strašidla

Děti z družinky se byly podívat na strašidla v Lanškrouně. Během komentované procházky městem se děti dozvídaly zajímavosti o temných místech a strašidlech  Lanškrouně. Bylo to poučné a taky trochu strašidelné.

říj 17

Program enviromentální výchovy Tonda Obal

Tonda Obal

V rámci environmentální výchovy nás navštívili lektoři společnosti Ekokom s programem na druhotné využívání obalů. Akce byla určena všem žáků školy. Tak snad jsme se trochu poučili a budeme k přírodě ohleduplnější.

říj 04

Šipkovaná pro děti a rodiče

Šipkovaná pro děti a rodiče prvního stupně proběhla dne 4.10. v okolí obce. Akce se zúčastnilo deset družstev. Děkujeme zaměstnancům školy za přípravu a také rodičům a dětem za aktivní účast.

zář 21

Vlastivědná exkurze 1. stupeň

Žáčci prvního stupně vyrazili poznávat krásy Litomyšle. Navštívili zahrady, zámek, prošli si bludiště a rozhlédli se do kraje z nedaleké vyhlídky.

zář 15

Vzdělávací program - dravci a sovy

Sdružení Seiferos po třech letech opět navštívilo naši školu i s novým programem.

zář 07

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.

Novější 1 3 6 10 15