Úvod > Aktuality

čen 28

Slavnostní zakončení školního roku 2016/2017

Slavnostní závěr školního roku 2016/2017

Slavnostní zakončení školního roku proběhlo tradičně v tělocvičně. Po celou dobu slavnostního zakončení byli oceňováni žáci za svoji školní i mimoškolní práci. Všech oceněným žákům moc blahopřejeme. Děkujeme rodičům za jejich podporu a přejeme všem žákům krásné prázdniny. Hurááá!!!

čen 27

Pohádkový les

Tradičně zakončují naši žáci školní rok Pohádkovým lesem. Letošní trasa nekončila na "červené skále, ale dalo, až v Koburku. To je takový satelit Výprachtic, že. Na cestě žákům stěžovaly trasu náročné úkoly. I učitelé se pohádkového lesa zúčastnili a nedopadli zrovna nejhůře.

čen 22

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické" kolečko

Koloběžkyáda 2017

I letos společnými silami zorganizovala základní a mateřská škola pro svoje žáčky koloběžkyádu.  Čtvrteční odpoledne se na dětském hřišti sešlo 16 žáčků, kteří se snažili vybojovat na náročné trati nejrychlejší čas. Některé souboje byly velmi těsné.

čen 21

Vlastivědná exkurze 6. a 8. třídy

Žáci šesté a osmé třídy se spojili a vyrazili do rekreačního střediska Podhůra u Chrudimi. Místem jejich pobytu byl DDM Ježkovka v Heřmanově Městci. Dva dny zaplnili návštěvou hřebčína, okruhem kolem Podhůry a také aktivitami v lanovém parku.

čen 12

Vlastivědná exkurze 7. třídy

Sedmá třída se vydala na svoji exkurzi do černé Ostravy. Přijali jsme pozvání od rodiny Vendulky a vydali se na dvoudenní putování po stopách železa. První den jsme společně navštívili Svět techniky, kde jsme strávili hodně času. Expozice byly velmi poutavé a čas nám rychle ubíhal.

čen 07

Dopravní hřiště Vysoké Mýto

Dopravní hřiště 2017

Žáci prvního stupně opět po roce zavítali do Vysokého Mýta na dopravní hřiště. Zde si mohli zopakovat své dovednosti a znalosti v silničním provozu.

čen 06
čen 06 1 komentář

Nejlepší výrobek v Pardubickém kraji

Nejlepší výrobek v kraji

Soutěž „O nejlepší výrobek“

čen 05

Vlastivědná exkurze 1. stupeň

Za krásného letního počasí vyrazili žáci prvního stupně na svůj výlet. Tentokráte se vydali do Vysokého Mýta.

kvě 31

Literární soutěž

Ocenění v literární soutěži

Městská knihovna Lanškroun vyhlásila 5. kolo literární soutěže, kterého se zúčastnila i naše žákyně Nela Junková. Svoji práci psala na téma "Rozhodnutí" a zvolila dobře. Za svůj literární počin získala druhé místo. Moc Nele gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

Novější 1 3 5 9 13