Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3 5 10 14
říj 17

Program enviromentální výchovy Tonda Obal

Tonda Obal

V rámci environmentální výchovy nás navštívili lektoři společnosti Ekokom s programem na druhotné využívání obalů. Akce byla určena všem žáků školy. Tak snad jsme se trochu poučili a budeme k přírodě ohleduplnější.


Více
říj 04

Šipkovaná pro děti a rodiče

Šipkovaná pro děti a rodiče prvního stupně proběhla dne 4.10. v okolí obce. Akce se zúčastnilo deset družstev. Děkujeme zaměstnancům školy za přípravu a také rodičům a dětem za aktivní účast.


Více
zář 21

Vlastivědná exkurze 1. stupeň

Žáčci prvního stupně vyrazili poznávat krásy Litomyšle. Navštívili zahrady, zámek, prošli si bludiště a rozhlédli se do kraje z nedaleké vyhlídky.


Více
zář 15

Vzdělávací program - dravci a sovy

Sdružení Seiferos po třech letech opět navštívilo naši školu i s novým programem.


Více
zář 07

Vystoupení tanečního koužku na kopě 2017

Taneční kroužek se výborně prezentoval na lanškrounském náměstí během doprovodného programu Lanškrounské kopy.


Více
zář 07
zář 06

Světový den první pomoci

V rámci Světového dne první pomoci se na lanškrounském náměstí prezentoval integrovaný záchranný systém a Český červený kříž. Naše škola se akce zúčastní již pravidelně. Děti se seznámí se základy resuscitace, se základy první pomoci a také si mohou prohlédnout vystavenou techniku.


Více
zář 04

Školní řád

Nový školní řád platný od 4. 9. 2017 je možné stáhnout z úřední desky v horním okraji stránek školy nebo na následujícím odkazu.


Více
čen 28

Slavnostní zakončení školního roku 2016/2017

Slavnostní závěr školního roku 2016/2017

Slavnostní zakončení školního roku proběhlo tradičně v tělocvičně. Po celou dobu slavnostního zakončení byli oceňováni žáci za svoji školní i mimoškolní práci. Všech oceněným žákům moc blahopřejeme. Děkujeme rodičům za jejich podporu a přejeme všem žákům krásné prázdniny. Hurááá!!!


Více
čen 27

Pohádkový les

Tradičně zakončují naši žáci školní rok Pohádkovým lesem. Letošní trasa nekončila na "červené skále, ale dalo, až v Koburku. To je takový satelit Výprachtic, že. Na cestě žákům stěžovaly trasu náročné úkoly. I učitelé se pohádkového lesa zúčastnili a nedopadli zrovna nejhůře.


Více
Novější 1 3 5 10 14