Úvod > Škola > Informace a přístup k osobním údajům

Informace a přístup k osobním údajům

Škola zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a nezbytném rozsahu pro plnění povinností vyplývajících ze školského zákona a dalších obecně závazných právních předpisů. Osobní údaje jsou předávány pouze zákonem daným osobám včetně předávání OÚ do jiných států.

Každý má možnost podat na zpracování OÚ stížnost dozorovému úřadu a má právo požadovat od školy přístup k OÚ, jejich opravu, výmaz, přenos OÚ, omezení jejich zpracování a má právo vznést námitku proti opracování OÚ.

Správce OÚ: Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí

Sídlo: Výprachtice 390, IČ: 70991715, DS: u2gmm83, telefon: 467771372. e-mail: zs.vypr@email.cz

Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Severo-Lanškrounsko, kontaktní osoba: Mgr. Lenka Bártlová

Sídlo: Dolní Čermná 96, IČ: 01349341, DS: uaj2fqv, telefon: 733714700, e-mail: dsomsl@dsomsl.cz