Úvod > Škola > Sponzoři

SPONZOŘI

Luboš Merta - OVAZ

Sjezdovka
Lyžařský areál Firmy OVAZ MERTA najdete na konci Výprachtic směrem na Čenkovice.
Areál je vhodný pro začínající lyžaře i pro pokročilé. Sjezdová dráha je vždy dokonale
upravená a právě na Vás tu kromě jiného čeká:

• lyžařský vlek s osvětlením
  • bobová dráha s možností zapůjčení gumových člunů
  • půjčovna lyžařského vybavení
  • možnost večerního lyžování
  • U rampa pro snowboarding
  • občerstvení, bar

David Petr - PILA VÝPRACHTICE

logo pilaFirma se zabývá převážně výrobou a prodejem kvalitního stavebního a truhlářského řeziva. Pořez provádíme na rámové pile g56 nebo na pásové pile KPP 880, která umožňuje řezat již od 0,8m do 10m délky a průměru kulatiny 90cm. Díky elektronické řídící jednotce pila řeže s přesností 0,1mm a je schopna zvýšit výtěžnost řezaného kmene až o 10%. Při pořezu používáme nejkvalitnější stelitové pásy, které nejenom zvýší efektivnost, ale také kvalitu řezu.

Lesy České republiky

Lesy České republikyMezi sponzory školy patří Lesy ČR, které škole věnovaly 7 000 Kč na vybavení školní knihovny moderními encyklopediemi. Získali jsme tak zdroje, ze kterých žáci čerpají informace nejen v rámci předmětu Čtenářská a informační gramotnost, ale i v ostatních hodinách.

Firma Bühler Žamberk

Firma Bühler CZ s. r. o. patří k významným podporovatelům školy v oblasti technického vzdělávání žáků. Za pomoci této firmy se nám podařilo vybavit školní dílny nástroji pro práci s kovem, což rozšířilo možnosti při výuce předmětu praktické činnosti. Žáci si tak mohou vyzkoušet základní postupy při ručním obrábění kovu a tato zkušenost jim jistě bude prospěšná při budoucí volbě povolání.

V rámci spolupráce jsme 11. ledna podepsali smlouvu o dlouhodobé zápůjčce šesti sad elektrotechnických stavebnic Merkur v celkové hodnotě 28 000 Kč.. Tyto stavebnice využijeme při výuce, například fyziky či praktických činností.

Prezentace_ZŠ_2018-10-19.pdf

AVX LanškrounAVX Logo Color.png

Firma AVX věnovala škole kancelářskou techniku.

Bankovní spojení na účet školy:

Komerční banka

27-8769660207/0100

Všem sponzorům moc děkujeme.