Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zaměstnanci

Zaměstnanci školy

Ředitel (statutární orgán): Mgr. Romana Prokopová (Romana.Prokopova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
Zástupce: Mgr. Jiří Formánek (Jiri.Formanek@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
Koordinátor ŠVP: Mgr. Hana Katzerová (Hana.Katzerova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
Metodik prevence: Mgr. Michal Moravec (Michal.Moravec@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

1. třída:

Mgr.  Hana Katzerová (Hana.Katzerova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

2. třída:

Mgr. Žaneta Fiebigerová (Zaneta.Fiebigerova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

3. třída: Mgr. Žaneta Fiebigerová, zastupující Mgr. Blanka Štraufová (Blanka.Straufova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
4. třída: Mgr. Ivana Andrlová (Ivana.Andrlova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
5. třída: Mgr. Eva Mrázová (Eva.Mrazova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
asistentka pedagoga: Zuzana Pfeiferová (Zuzana.Pfeiferova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
6. třída: Mgr. Pavlína Stříbrná (Pavlina.Stribrna@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
7. třída: Mgr. Alena Machová (Alena.Machova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
8. třída: Mgr. Lucie Jindrová (Lucie.Jindrova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
9. třída: Mgr. Michal Moravec (Michal.Moravec@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
bez třídnictví:

Mgr. Jiří Formánek,, Mgr. Hana Chládková (Hana.Chladkova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com), Bc. Petr Grossmann (Petr.Grossmann@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

Vychovatelky školní družiny: Alena Nožková, Ilona Matějková, DiS
Vedoucí školní jídelny: Jaroslava Skalová
Vedoucí kuchařka: Jana Prokopcová
Kuchařka: Markéta Hegerová, Marcela Marešová
Účetní: Jaroslava Skalová
Školník - údržbář Jiří Chaloupek
Uklízečka: Darina Karvaiová
Členové školské rady:

zástupci zřizovatele: Dan Vávra, Petr Tomiška,

zástupci rodičů: Mgr. T. Fišerová, Bc. Petr Grossmann

zástupci pedagogů: Mgr. J. Formánek, Mgr. Blanka Štraufová,DiS