Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Zaměstnanci

Zaměstnanci školy

Ředitel (statutární orgán):

Mgr. Romana Prokopová (Romana.Prokopova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

Zástupce:

Mgr. Jiří Formánek (Jiri.Formanek@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

Koordinátor ŠVP: Mgr. Hana Katzerová (Hana.Katzerova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
Metodik prevence:

Mgr. Michal Moravec (Michal@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

1. třída:

Mgr. Blanka Štraufová, Dis. (Blanka.Straufova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
2. třída:

Mgr. Žaneta Fiebigerová (Zaneta.Fiebigerova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: út 13.30 - 14.00 dle předchozí telefonické domluvy

3. třída:

Mgr. Žaneta Fiebigerová (Zaneta.Fiebigerova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: út 13.30 - 14.00 dle předchozí telefonické domluvy

4. třída: Bc. Jana Dolečková (Jana.Doleckova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)
5. třída:

Mgr. Petr Grossmann (petr.grossmann@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

asistentka pedagoga:

Zuzana Pfeiferová (Zuzana.Pfeiferova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

6. třída:

Mgr. Michal Moravec (Michal@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

7. třída:

Mgr. Pavlína Stříbrná (Pavlina.Stribrna@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

8. třída:

Mgr. Alena Machová (Alena.Machova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

9. třída:

Bc. Lindita Heger (Lindita.heger@zsvyprachtice.onmicrosoft.com)

konzultační hodiny: čt 14.00-14.30 dle předchozí telefonické domluvy

bez třídnictví:

Mgr. Jiří Formánek,, Mgr. Hana Chládková (Hana.Chladkova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com), Mgr. Eva Mrázová (Eva.Mrazova@zsvyprachtice.onmicrosoft.com), Mgr. Jana Petr, Mgr. Romana Prokopová, Mgr. Hana Katzerová

Vychovatelky školní družiny: Alena Nožková, Ilona Matějková, DiS
Vedoucí školní jídelny: Jaroslava Skalová
Vedoucí kuchařka: Jana Prokopcová
Kuchařka: Markéta Hegerová, Marcela Marešová
Účetní: Jaroslava Skalová
Školník - údržbář Jiří Chaloupek
Uklízečka: Darina Karvaiová
Členové školské rady:

zástupci zřizovatele: Ing. Vojtěch Chládek, Ing. Vendula Indrová

zástupci rodičů: Mgr. Š. Fišerová, Mgr. Petr Grossmann

zástupci pedagogů: Mgr. Alena Machová, Mgr. Blanka Štraufová, DiS