Novější 1 3 6 12 17
pro 13 Doposud nekomentováno.

První sníh

Autor: Bc. Petr Grossmann
První sníh

První sníh a krásné počasí nás vytáhlo ven na čerstvý vzduch. První lyžování bylo opatrné, ale o to více bylo zábavy. Pokud nám to počasí dovolí, budeme chodit na běžky často. Je to přece jen v našem okolí tradiční zimní radovánka.

pro 06 Doposud nekomentováno.

Mikuláš ve škole

Autor: Bc. Petr Grossmann
Mikuláš ve škole

Rok se s rokem sešel a do školy opět zavítal Mikuláš. S sebou si přivedl početnou družinu čertů a dva krásné anděly. Společně prošli školou a postupně pozdravili všechny třídy. Po krátkém proslovu a výchovné chvilce došlo i na sladkou odměnu.

pro 01 Doposud nekomentováno.

Vánoční jarmark

Jarmark 2018

První prosincový den se ve škole konal již tradiční vánoční jarmark. Za výrobky dětí dorazilo mnoho rodičů, prarodičů i bývalých žáků naší školy. Určitě měli co obdivovat, vánočních předmětů, dekorací a občerstvení bylo opravdu hodně.

lis 29 Doposud nekomentováno.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Autor: Mgr. Lucie Jindrová

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

lis 27 Doposud nekomentováno.

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň

Autor: Mgr.Veronika Franková Iveta Krátka
Literární soutěž

LITERÁRNÍ SOUTĚŽ I. stupeň

lis 27

Okrskové kolo ve florbalu mladších žáků

Florbal 2018

Na okrskové kolo jsme letos výjimečně vyrazili do Lanškrouna do tělocvičny Základní školy Bedřicha Smetany. Čekala nás celkem čtyři utkání.  Hned v prvním zápase se nám postavilo družstvo Základní školy Aloise Jiráska.

lis 23

Střední školu obchodu, řemesel a služeb

Autor: Foto a text Romana Prokopová
SŠ obchodu, řemesel a služeb Žamberk

NÁVŠTĚVA...Deváťáci a osmáci navštívili Střední školu obchodu, řemesel a služeb v Žamberku. A co zde viděli, slyšeli a zažili? Seznámili se s historií školy. Ta sahá do roku 1956. Zajímavostí je, že sídlí na zámku. Nejdůležitější ovšem byla prezentace učebních oborů.

lis 22 Doposud nekomentováno.

Okrskové kolo ve florbalu starších žákyň

Autor: Grossmann Petr

Žákyně osmé a deváté třídy reprezentovaly naši školu již tradičně v Jablonném nad Orlicí. V konkurenci pěti týmů si vedly velmi dobře.  Po menších problémech s výstrojí se náš tým pustil do prvního zápasu, kde nás čekal domácí tým. Utkání bylo celou dobu nečekaně vyrovnané.

lis 22 1 komentář

Slavnost slabikáře

Autor: Mgr. Blanka Štraufová
Slavnost slabikáře 2018

Měsíc se s měsícem sešel a máme tady listopad. Prvňáčci zvládli všechna písmenka a slabiky v Živé abecedě, přišel tedy čas na další krok - slabikář. Aby ho ale dostali, museli si ho opravdu zasloužit.

lis 20

ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽĚ

Autor: Text: Mgr. Lucie Jindrová, Mgr. Veronika Franková
Školní kolo recitační soutěže

Dne 20. 11. 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže, na kterou se připravilo 18 žáků. Zazněly zajímavé texty (i vlastní tvorba) a pro porotu byl výběr nejlepších velice obtížný. Naši školu na recitační soutěži v Letohradě „Nebojte se klasiků“ bude reprezentovat 14 žáků.

Novější 1 3 6 12 17