Novější 1 3 5 9 13
čen 28

Pohádkový les

Pohádkový les 2018

I letošní deváťáci si připravili krásné dopoledne pro své spolužáky. Zajímavou trať doplnili o neotřelé úkoly. Pohádkový les se moc vydařil a deváťáci ukázali, že jsou výborně připraveni na další životní etapu. Děkujeme.

čen 20
čen 18

Vodácký kurz 2018

Vodácký krz deváté třídy

čen 15

Kroužek Micro:bit a soutěž MICROTELA

čen 11

Soutěž ve sběru papíru 2018

Výsledky soutěže ve sběru papíru pořádané SRPDŠ

čen 04

Video z Francie

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout video z poznávací cesty po Francii. Video má 14 minut a je pojaté stylem vyprávění o tom, co Kuba a pan učitel viděli.

kvě 07

100 let republiky

Cyklisté nad Čenkovicemi

V rámci dlouhodobého projektu 100 let republiky se naši žáci vydali na prohlídku hraničního opevnění Bouda. Někteří se vydali po svých jiní na kole. Prohlídka opevnění připomněla žákům naši mladou historii a také nelehkou situaci nově vznikající republiky.

kvě 04

Virtuální závislosti

V rámci programu primární prevence nás navštívil pan RNDr. s programem zaměřeným na rizika virtuálních závislostí. Dětem vysvětlil rizika virtuálního světa jako komerce, násilí, sexualita a hodnoty. Hodinu a půl žáci bedlivě poslouchali životní příběh lektora či skutečné příklady.

dub 29

McDonalďs Cup

Družstvo kopané

Turnaj v kopané pro první stupeň McDonalďs se letos konal na umělém hřišti TJ Spartaku Letohrad. Ve skupině se naše družstvo postupně utkalo s družstvy z Letohradu, Jablonného. Po jedné výhře, jedné remíze čekalo naše družstvo zápas o 5. místo. Tento zápas naše družstvo zvládlo a skončilo tedy na 5.

dub 24

Štafetový pohár

V úterý 24. dubna 2018 jsme s vybranými žáky I. stupně vyrazili na Štafetový pohár do Ústí nad Orlicí. Na tento závod jsme se poctivě v hodinách tělesné výchovy připravovali a trénovali.

Novější 1 3 5 9 13