Štítky:

čen 22

Koloběžkyáda aneb "Výprachtické" kolečko

Koloběžkyáda 2017

I letos společnými silami zorganizovala základní a mateřská škola pro svoje žáčky koloběžkyádu.  Čtvrteční odpoledne se na dětském hřišti sešlo 16 žáčků, kteří se snažili vybojovat na náročné trati nejrychlejší čas. Některé souboje byly velmi těsné.

čen 14

Poděkování za vzorné děti

Datum: 22. 6. 2017 14:16:37 Předmět: poděkování

čen 06
čen 06 1 komentář

Nejlepší výrobek v Pardubickém kraji

Nejlepší výrobek v kraji

Soutěž „O nejlepší výrobek“

kvě 31

Literární soutěž

Ocenění v literární soutěži

Městská knihovna Lanškroun vyhlásila 5. kolo literární soutěže, kterého se zúčastnila i naše žákyně Nela Junková. Svoji práci psala na téma "Rozhodnutí" a zvolila dobře. Za svůj literární počin získala druhé místo. Moc Nele gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

kvě 24 Doposud nekomentováno.

Atletické závody v Lanškrouně

Naši závodníci

Vybraní žáci prvního stupně včera bojovali o své první atletické medaile. A vůbec se v těžké konkurenci neztratili. Celkem posbírali 4 cenné kovy. Svoji kategorii ve sprintu vyhrál Šimon Heger a ve skoku skončil na třetím místě.

kvě 24 Doposud nekomentováno.

Exkurze do Osvětimy

Koncentrační tábor Osvětim

Osvětim (německy Auschwitz), která byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem, byla založena na Himmlerův rozkaz z 27. dubna 1940. Podle různých odhadů bylo v Osvětimi zmařeno 1.2 až 1.6 milionu lidských životů.

kvě 15
dub 05